Munkavégzés helye: Budapest, Magyarország

Cégünk bemutatása:
Az ESR Global Recruiting Kft. egy dinamikusan fejlődő munkaerő-közvetítéssel foglalkozó vállalat, amely nemzetközi és hazai partnereket támogat a legjobb szakemberek megtalálásában. Budapesti irodánkba keresünk HR és Backoffice Asszisztens kollégát, aki szívesen járul hozzá cégünk sikeréhez adminisztratív és humánerőforrás feladatokban.

Feladatok:

  • HR folyamatok támogatása: hideghívások lebonyolítása, jelentkezők előszűrése, interjúk szervezése
  • Munkaügyi adminisztráció, adatbázis-kezelés, belépési és kilépési dokumentumok elkészítése
  • Riportok, kimutatások készítése a vezetőség részére
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, ügyfelekkel és beszállítókkal
  • Az iroda zavartalan működésének biztosítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-2 év tapasztalat hasonló munkakörben előnyt jelent
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy növekvő cégnél
  • Barátságos és támogató munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkakezdés: Megegyezés szerint

Helyszín Budapest
Mező Human Resources - Emberi erőforrás
Idő Teljes
Fizetés 1.000,00 € - 1.000,00 € per hónap
Dátum 2024. augusztus 22
Cég név ESR Global Recruiting Kft. Látogassa meg a cég oldalát
Leírás
Budapesti székhelyű cégünk dinamikusan fejlődő szereplő az európai humán erőforrás területén. Fő profilunk a logisztikai munkaerőpiac bővítése Ausztriában, Németországban és Magyarországon. Célunk a nálunk munkát keresőknek segíteni megtalálni a testhezálló munkakört és akadálymentesíteni külföldi pályafutásának kezdetét. Minden nap azon dolgozunk, hogy partnereinkhez gyorsan és hatékonyan jó munkaerő jusson el.

Ön is kipróbálná magát külföldön?
Tekintse meg jelenlegi nyitott állásajánlatainkat és küldje el jelentkezését! Segítőkész toborzóink akár már pár órán belül is felveszik Önnel a kapcsolatot.